69,75 €
Hay existencias
| Peso | 1,5422 kg |
|---|---|
| Style | Finned |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 154.43 mm |
| Inner Diameter | 88.14 mm |
| Length | 330.2 mm |
| Bolt Hole Diameter | 16.76 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| RE45827 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| JOHN DEERE | RE45827 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| 86529587 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| 86529587 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED |