58,94 €
Hay existencias
| Peso | 1,9958 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 174 mm |
| Inner Diameter | 107.6 mm |
| Length | 508 mm |
| Bolt Hole Diameter | 16.76 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | KOBELCO 2446R255S5 |
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 2446R255S5 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| MITSUBISHI | 2446R255S5 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED |