18,17 €
Hay existencias
| Peso | 0,37 kg |
|---|---|
| Media Type | Flame Retardant |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 104 mm |
| Inner Diameter | 53 mm |
| Length | 267 mm |
| Minor OD | 87 mm |
| Efficiency | 99.90 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Cone |
| Brand | Konepac™ |
| Media Type | Flame Retardant |
| Price Type | F |