53,22 €
Hay existencias
| Peso | 4,467 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 313.4 mm |
| Inner Diameter | 177.6 mm |
| Length | 543.5 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | RENAULT VI 5010230916 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Standard |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| RENAULT VI | 5010230916 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| RENAULT VI | 5010230916 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| RENAULT VI | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| RENAULT VI | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |