
81,24 €
Hay existencias
| Peso | 1,7432 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 155 mm |
| Inner Diameter | 121 mm |
| Length | 305 mm |
| Overall Length | 318 mm |
| Bolt Hole Diameter | 17 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Standard |
| Price Type | F |