32,49 €
Hay existencias
| Peso | 0,7598 kg |
|---|---|
| Style | Round |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 122.9 mm |
| Inner Diameter | 92.71 mm |
| Length | 489 mm |
| Bolt Hole Diameter | 16.76 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 2446R255S6 | AIR FILTER, SAFETY | |
| MITSUBISHI | 2446R255S6 | AIR FILTER, SAFETY |