26,02 €
Hay existencias
| Peso | 0,3198 kg |
|---|---|
| Brand | RadialSeal™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 108.5 mm |
| Inner Diameter | 87.6 mm |
| Length | 275.9 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | JOHN DEERE AT175345 |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | AT175345 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| AT175345 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | ||
| KUBOTA | 1J52011222 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 1080672 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 1080672 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 1106326 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL |