24,06 €
Hay existencias
| Peso | 1,32 kg |
|---|---|
| Primary Application | IVECO 1902102 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 109 mm |
| Thread Size | M30 x 2 |
| Length | 230 mm |
| Gasket OD | 103 mm |
| Gasket ID | 92 mm |
| Efficiency 50% | 12 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2.3 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 2.7 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | IVECO 1902102 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | 01930906 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| IVECO | 1930906 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| IVECO | 1902102 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| IVECO | 1902102 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| IVECO | 952715 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| IVECO | 952715 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PEGASO | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| FIAT | 01930906 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| IVECO | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| IVECO | 1930906 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FIAT | 01930542 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 01930542 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| IVECO | 1931048 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| IVECO | 1900823 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| IVECO | 1900823 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 4787733 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 4787733 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| IVECO | 1931048 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |