14,57 €
Hay existencias
| Peso | 0,88 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 108 mm |
| Thread Size | 3/4-16 UN |
| Length | 170 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 99% | 23 micron |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2.1 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |||
| 1909101 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 4648371 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| FIAT | 04648371 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FIAT | 04648371 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 4625547 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 4625547 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 1909101 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| FIAT | 8822645 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FIAT | 8822645 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PEGASO | 901272 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MWM | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 244191701 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| PEGASO | 901272 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| IVECO | 1901603 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| IVECO | 1901603 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FIAT | 71909100 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FIAT | 4600875 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 4600875 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 4648371 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| FIAT | P551603 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FIAT | P551603 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 1836102 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| PERKINS | BC1032 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | BC1032 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 992028 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 244191701 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 2091847 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 2091847 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| PERKINS | E110776 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | E110776 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |