54,55 €
Hay existencias
| Peso | 1,0206 kg |
|---|---|
| Primary Application | CATERPILLAR 1391537 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 130.4 mm |
| Inner Diameter | 82.5 mm |
| Length | 174.8 mm |
| Overall Length | 177.8 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 9 micron |
| Flow Direction | Inside-Out |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 1391537 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| PERKINS | 1391537 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| PERKINS | 1391537 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |