
91,31 €
Hay existencias
| Peso | 0,499 kg |
|---|---|
| Media Type | Wire Mesh |
| Atributos | |
|---|---|
| Mesh Rating | 45 micron |
| Outer Diameter | 93.47 mm |
| Inner Diameter | 44.45 mm |
| Length | 228.6 mm |
| Efficiency Beta 2 | 45 micron |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Flow Direction | Reverse |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | FH |