22,45 €
Hay existencias
| Peso | 0,563 kg |
|---|---|
| Primary Application | KOMATSU 2811611290 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 100.1 mm |
| Inner Diameter | 41.15 mm |
| Length | 234.95 mm |
| Efficiency Beta 2 | 14 micron |
| Efficiency Beta 20 | 25 micron |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 2811611290 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 2811611290 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 2811611290 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 23B1611310 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 23B1611310 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| 1754911580 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| CUMMINS | 2871611510 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 2871611510 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 1754911580 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |