49,71 €
Hay existencias
| Peso | 1,832 kg |
|---|---|
| Bypass Valve Setting LR | 1.5 BAR |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 140 mm |
| Inner Diameter | 64 mm |
| Overall Length | 210 mm |
| Efficiency Beta 200 | 9 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5 bar |
| Price Type | FH |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | AXE12964 | HYDRAULIC FILTER CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | AXE12964 | HYDRAULIC FILTER CARTRIDGE |