
100,94 €
Hay existencias
| Peso | 0,64 kg |
|---|---|
| Series | WSK02 |
| Atributos | |
|---|---|
| Thread Size | 1 1/4-12 UN |
| Length | 158.5 mm |
| Width | 125.7 mm |
| Height | 85.5 mm |
| Inlet Size | 7/8-14 UN |
| Outlet Size | 7/8-14 UN |
| Filter-to-Head Thread | 1 1/4-12 UN |
| Bypass Valve | No |
| Series | WSK02 |
| Price Type | H* |