
112,64 €
Hay existencias
| Peso | 2,265 kg |
|---|---|
| Series | FPK02 |
| Atributos | |
|---|---|
| Reverse Flow Check Valve | No |
| Length | 94 mm |
| Height | 114 mm |
| Inlet Size | SAE-12 |
| Outlet Size | SAE-12 |
| Filter-to-Head Thread | M68 x 1.5 |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 6 bar |
| Series | FPK02 |
| Price Type | H |