191,79 €
Hay existencias
| Peso | 2,46 kg |
|---|---|
| Series | FLK125 |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 161 mm |
| Height | 145 mm |
| Inlet Size | 2 SAE 4 Bolt Code 61 |
| Outlet Size | 2 SAE 4 Bolt Code 61 |
| Filter-to-Head Thread | M130 x 2 |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 3.45 bar |
| Series | FLK125 |
| Price Type | H |