
249,34 €
Hay existencias
| Peso | 2,7284 kg |
|---|---|
| Series | SP80/90 |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 250 mm |
| Width | 145 mm |
| Height | 78 mm |
| Inlet Size | 1 1/2 NPT |
| Outlet Size | 1 1/2 NPT |
| Filter-to-Head Thread | 1 1/4 BSP/G & 1 1/2-16 UN (x2) |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1 bar |
| Series | SP80/90 |
| Price Type | H |