160,19 €
Hay existencias
| Peso | 1,227 kg |
|---|---|
| Series | HBK05 |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 146.46 mm |
| Height | 112 mm |
| Inlet Size | 1 1/4-11 1/2 NPT |
| Outlet Size | 1 1/4-11 1/2 NPT |
| Filter-to-Head Thread | 1 1/2-16 UN |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.7 bar |
| Series | HBK05 |
| Price Type | H |