87,26 €
Hay existencias
| Peso | 0,8 kg |
|---|---|
| Series | FRCA 160/200 |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 131.4 mm |
| Height | 83.5 mm |
| Inlet Size | 1 1/4 BSP/G |
| Outlet Size | 1 1/4 BSP/G |
| Filter-to-Head Thread | 1 1/4 BSP/G |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5 bar |
| Series | FRCA 160/200 |