
145,89 €
Hay existencias
| Peso | 0,9367 kg |
|---|---|
| Series | SP100/120 |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 139.95 mm |
| Height | 139.95 mm |
| Inlet Size | 1 1/2 NPT |
| Outlet Size | 1 1/2 NPT |
| Filter-to-Head Thread | 1 1/4 BSP/G & 1 1/2-16 UN (x2) |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.7 bar |
| Series | SP100/120 |
| Price Type | H |