
92,27 €
Hay existencias
| Series | SP50/60 |
|---|
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 136.8 mm |
| Height | 94 mm |
| Inlet Size | 1 5/8-12 UN |
| Outlet Size | 1 5/8-12 UN |
| Filter-to-Head Thread | 1 1/4 BSP/G & 1 1/2-16 UN |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.72 bar |
| Series | SP50/60 |
| Price Type | H |