
274,67 €
Hay existencias
| Peso | 3,6061 kg |
|---|---|
| Brand | Duramax® |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 300.74 mm |
| Height | 130.56 mm |
| Inlet Size | 1 1/2-11 1/2 NPT |
| Outlet Size | 1 1/2-11 1/2 NPT |
| Filter-to-Head Thread | 1 3/4-12 UN (x2) |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.7 bar |
| Series | HMK05/25 |
| Brand | Duramax® |
| Price Type | H |