40,37 €
Hay existencias
HYDRAULIC FILTER ASSEMBLY
| Peso | 0,99 kg |
|---|---|
| Media Type | Wire Mesh |
| Outlet Diameter | 28.2 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 76.2 mm |
| Thread Size | 1 BSP/G |
| Inlet Size | 1 BSP/G |
| Outlet Diameter | 28.2 mm |
| Overall Length | 223.25 mm |
| Media Type | Wire Mesh |