259,40 €
Hay existencias
| Peso | 0,1746 kg |
|---|---|
| Series | WL15, WL16 |
| Atributos | |
|---|---|
| Thread Size | 1/8 NPT |
| Length | 47 mm |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2.4 bar |
| Style | Electrical |
| Indicator Actuation | 35 psid |
| Electrical Type | AC / DC |
| Contact Type | Open/Closed |
| Connector Style | Hirschmann |
| Series | WL15, WL16 |
| Price Type | H |