22,20 €
Hay existencias
| Peso | 0,0408 kg |
|---|---|
| Series | HBK05, HMK04/24, HMK05/25 |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 63.6 mm |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.4 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1.7 bar |
| Style | Visual |
| Type | Sliding Bar |
| Indicator Actuation | 25 psid |
| Series | HBK05, HMK04/24, HMK05/25 |
| Price Type | H |