131,19 €
Hay existencias
| Peso | 4,8489 kg |
|---|---|
| Style | Disposable |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 127 mm |
| Body Diameter Maximum | 245.62 mm |
| Body Length | 513.08 mm |
| Rated Flow HR | 23.8 m³/min |
| Restriction HR | 19.93 mbar |
| Style | Disposable |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | AIR CLEANER, DISPOSABLE | ||
| CUMMINS | AIR CLEANER, DISPOSABLE |