536,93 €
Hay existencias
| Peso | 25 kg |
|---|---|
| Inlet Location | 128 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 650 mm |
| Inlet Diameter | 203 mm |
| Outlet Diameter | 203 mm |
| Body Diameter Maximum | 457 mm |
| Body Length | 563 mm |
| Overall Length | 735 mm |
| Inlet Length | 290 mm |
| Outlet Length | 85 mm |
| Service Clearance | 727 mm |
| Rated Flow LR | 34.6 m³/min |
| Rated Flow MR | 40.2 m³/min |
| Rated Flow HR | 45.3 m³/min |
| Restriction LR | 14.91 mbar |
| Restriction MR | 19.91 mbar |
| Restriction HR | 24.91 mbar |
| Style | Radialseal |
| Family | FRG |
| Brand | RadialSeal™ |
| Vacuator Clearance | 401 mm |
| Inlet Location | 128 mm |