59,99 €
Hay existencias
| Peso | 3,397 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 264.2 mm |
| Inner Diameter | 153.4 mm |
| Length | 405.9 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | BENFRA 40199 |
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 9234680054 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| FIAT | 1930602 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| CUMMINS | 9234680054 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| CUMMINS | 71420350 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| CUMMINS | 1930602 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DOOSAN | 24719023S | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| CUMMINS | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| PERKINS | AIR FILTER, PRIMARY FINNED |