29,61 €
Hay existencias
| Peso | 0,6192 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 104 mm |
| Inner Diameter | 62.9 mm |
| Length | 203.2 mm |
| Bolt Hole Diameter | 16.76 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| YANMAR | AM108184 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| AM108184 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED |