78,47 €
Hay existencias
| Peso | 2,297 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose, Silicone |
| outlet-diameter | 102 |
| body-diameter-maximum | 267 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 102 mm |
| Body Diameter Maximum | 267 mm |
| Body Length | 228 mm |
| Efficiency | 99 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Rated Flow LR | 15 m³/min |
| Rated Flow MR | 22 m³/min |
| Rated Flow HR | 28 m³/min |
| Restriction LR | 9.81 mbar |
| Restriction MR | 19.61 mbar |
| Restriction HR | 29.42 mbar |
| Family | ECB |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite™ |
| Media Type | Cellulose, Silicone |