42,94 €
Hay existencias
| Peso | 0,7326 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| outlet-diameter | 49 |
| body-diameter-maximum | 165 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 49.02 mm |
| Body Diameter Maximum | 165 mm |
| Body Length | 190.5 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Rated Flow LR | 3.1 m³/min |
| Rated Flow MR | 3.9 m³/min |
| Rated Flow HR | 4.6 m³/min |
| Restriction LR | 10 mbar |
| Restriction MR | 14.91 mbar |
| Restriction HR | 19.91 mbar |
| Family | ECC |
| Primary Application | NEW HOLLAND 73253611 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ECC065002 | AIR FILTER, PRIMARY DURALITE |