33,87 €
Hay existencias
| Peso | 0,5761 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| outlet-diameter | 44 |
| body-diameter-maximum | 114 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 44.5 mm |
| Body Diameter Maximum | 114.3 mm |
| Body Length | 177.8 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Rated Flow LR | 2 m³/min |
| Rated Flow MR | 2.6 m³/min |
| Rated Flow HR | 3 m³/min |
| Restriction LR | 10 mbar |
| Restriction MR | 14.91 mbar |
| Restriction HR | 19.91 mbar |
| Family | ECC |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | AIR FILTER, PRIMARY DURALITE | ||
| ONAN | AIR FILTER, PRIMARY DURALITE | ||
| 79388 | AIR FILTER, PRIMARY DURALITE | ||
| 79388 | AIR FILTER, PRIMARY DURALITE |