214,83 €
Hay existencias
| Peso | 11,7548 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 451 mm |
| Inner Diameter | 291 mm |
| Length | 743 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 4199172 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | 13011L1 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| DETROIT DIESEL | 13011L1 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 4199172 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |