
49,71 €
Hay existencias
| Peso | 1,6 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 186 mm |
| Inner Diameter | 106 mm |
| Overall Length | 394 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | JIS D 1612 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Outside-In |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 6001852510 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| KUBOTA | 263A237011 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| KUBOTA | 263A237011 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |