52,43 €
Hay existencias
| Peso | 3,138 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 304 mm |
| Inner Diameter | 169 mm |
| Length | 411 mm |
| Overall Length | 456 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | SCANIA 1869993 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Standard |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| SCANIA | 1869993 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| SCANIA | 1869993 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |