
57,56 €
Hay existencias
| Peso | 2,14 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 237 mm |
| Inner Diameter | 131 mm |
| Length | 470 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | JIS D 1612 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Outside-In |