48,28 €
Hay existencias
| Peso | 1,95 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 246 mm |
| Inner Diameter | 125.5 mm |
| Length | 359 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | RENAULT VI 5010315990 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Standard |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| RENAULT VI | 5010315990 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| RENAULT VI | 5010315990 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |