39,74 €
Hay existencias
| Peso | 1,3336 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 207.6 mm |
| Inner Diameter | 105.9 mm |
| Length | 282 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | JOHN DEERE AT175344 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | AT175344 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| AT175344 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| KUBOTA | 3P30011220 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 1080671 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 1080671 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| JOHN DEERE | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |