
51,03 €
Hay existencias
| Peso | 2,6966 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 232.16 mm |
| Inner Diameter | 146.81 mm |
| Length | 457.2 mm |
| Overall Length | 469.9 mm |
| Bolt Hole Diameter | 22.73 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | HINO 178012480B |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| HINO | 4169919 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| HINO | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| KOMATSU | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| KOMATSU | P527596 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | P527596 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |