
272,22 €
Hay existencias
| Peso | 1,19 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 269 mm |
| Inner Diameter | 183 mm |
| Length | 560 mm |
| Overall Length | 565 mm |
| Bolt Hole Diameter | 17 mm |
| Efficiency | 99.90 |
| Efficiency Test Std | JIS D 1612 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Outside-In |