90,45 €
Hay existencias
| Peso | 5,31 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose, Flame Retardant |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 327 mm |
| Inner Diameter | 215.7 mm |
| Length | 467 mm |
| Overall Length | 482 mm |
| Bolt Hole Diameter | 10.5 mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | IVECO 2992374 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose, Flame Retardant |
| Flow Direction | Outside-In |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| IVECO | 2991785 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| IVECO | 2991785 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| IVECO | 2996155 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| IVECO | 2996155 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |