22,44 €
Hay existencias
| Peso | 1,075 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 173.8 mm |
| Inner Diameter | 88.3 mm |
| Length | 304.8 mm |
| Overall Length | 315.7 mm |
| Bolt Hole Diameter | 16.76 mm |
| Efficiency | 98.5 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | JOHN DEERE RE24619 |
| Type | Ventilation |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | RE24619 | AIR FILTER, ROUND VENTILATION | |
| JOHN DEERE | RE67829 | AIR FILTER, ROUND VENTILATION | |
| JOHN DEERE | RE24619 | AIR FILTER, ROUND VENTILATION | |
| JOHN DEERE | RE67829 | AIR FILTER, ROUND VENTILATION |