35,65 €
Hay existencias
| Peso | 1,009 kg |
|---|---|
| Style | Round |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 150.9 mm |
| Inner Diameter | 123.3 mm |
| Length | 355.6 mm |
| Bolt Hole Diameter | 16.76 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | CASE/CASE IH A171256 |
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Media Type | Safety |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | A171256 | AIR FILTER, SAFETY | |
| CUMMINS | A171256 | AIR FILTER, SAFETY | |
| 5016604M1 | AIR FILTER, SAFETY | ||
| 5016604M1 | AIR FILTER, SAFETY |