36,80 €
Hay existencias
| Peso | 0,9798 kg |
|---|---|
| Media Type | Safety |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 122.2 mm |
| Inner Diameter | 89.6 mm |
| Length | 399 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | JOHN DEERE AT300488 |
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Media Type | Safety |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | AT314583 | AIR FILTER, SAFETY | |
| JOHN DEERE | AT314583 | AIR FILTER, SAFETY | |
| CUMMINS | 43904176 | AIR FILTER, SAFETY | |
| CUMMINS | 43904176 | AIR FILTER, SAFETY | |
| CUMMINS | 111955 | AIR FILTER, SAFETY |