
4.623,29 €
Hay existencias
| Peso | 90,7184 kg |
|---|---|
| Brand | Donaclone™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Width | 533 mm |
| Depth | 400 mm |
| Outlet Diameter | 203 mm |
| Body Diameter Maximum | 499.6 mm |
| Body Length | 665 mm |
| Overall Length | 742.8 mm |
| Rated Flow LR | 48.1 m³/min |
| Rated Flow HR | 56 m³/min |
| Restriction LR | 14.91 mbar |
| Restriction HR | 19.91 mbar |
| Style | Vertical |
| Family | SRG |
| Brand | Donaclone™ |
| Price Type | H |