2.286,33 €
Hay existencias
| Peso | 45,019 kg |
|---|---|
| Brand | Donaclone™ |
| Inlet Diameter | 439 MM |
| outlet-diameter | 203 |
| body-diameter-maximum | 406 |
| Atributos | |
|---|---|
| Width | 457 mm |
| Inlet Diameter | 439 mm |
| Outlet Diameter | 203.2 mm |
| Body Diameter Maximum | 406.4 mm |
| Body Length | 345.44 mm |
| Overall Length | 750.82 mm |
| Rated Flow LR | 38.5 m³/min |
| Rated Flow MR | 44.4 m³/min |
| Rated Flow HR | 49.8 m³/min |
| Restriction LR | 14.91 mbar |
| Restriction MR | 19.91 mbar |
| Restriction HR | 24.91 mbar |
| Style | Peripheral |
| Family | STG |
| Brand | Donaclone™ |
| Price Type | H |