3,83 €
Hay existencias
| Peso | 0,03 kg |
|---|---|
| Primary Application | YANMAR 10450055710 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 35 mm |
| Inner Diameter | 10.5 mm |
| Length | 66 mm |
| Efficiency 50% | 16 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | YANMAR 10450055710 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| YANMAR | CH15553 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| YANMAR | CH15553 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | L4294844 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | 4294842 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | L4294842 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | 5878102690 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | 5878102690 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| ISEKI | 3608255M1 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| FUEL FILTER, CARTRIDGE | |||
| FUEL FILTER, CARTRIDGE | |||
| ISEKI | 3608255M1 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 4311000 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | L4294842 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | L4294844 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | YM11425055510 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| 22284640 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | ||
| YANMAR | VAMM32088601 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| MITSUBISHI | VAMM32088601 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 4294842 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| YANMAR | 10450055710 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| 10450055710 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | ||
| SIMPSON | 3283343M1 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| PERKINS | 130366040 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 2337739 | FUEL FILTER, CARTRIDGE |