17,53 €
Hay existencias
| Peso | 0,0544 kg |
|---|---|
| Primary Application | FORD SBA360720020 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 28.96 mm |
| Inner Diameter | 13.1 mm |
| Length | 57.66 mm |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Primary Application | FORD SBA360720020 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| IHI | 87300040 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| IHI | 87300040 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| SHIBAURA | 87300039 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| IHI | FUEL FILTER, CARTRIDGE | ||
| IHI | SBA360720020 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 87300039 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| IHI | SBA360720020 | FUEL FILTER, CARTRIDGE |