21,63 €
Hay existencias
| Peso | 0,464 kg |
|---|---|
| Primary Application | IVECO 504170771 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 82 mm |
| Inner Diameter | 14 mm |
| Length | 138.5 mm |
| Gasket OD | 101 mm |
| Gasket ID | 91 mm |
| Overall Length | 151 mm |
| Efficiency 50% | 4 micron |
| Efficiency 90% | 4 micron |
| Efficiency 99% | 4 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 19438 |
| Style | Cartridge |
| Primary Application | IVECO 504170771 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| IVECO | 504170771 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| IVECO | 504170771 | FUEL FILTER, CARTRIDGE |