3,98 €
Hay existencias
| Peso | 0,0295 kg |
|---|---|
| Primary Application | KUBOTA 1523143563 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 29 mm |
| Inner Diameter | 13.2 mm |
| Length | 85 mm |
| Efficiency 50% | 12 micron |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | KUBOTA 1523143563 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KUBOTA | 4294839 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 1523143560 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| 1523143560 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | ||
| KUBOTA | L4294839 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | L4294839 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 4294839 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 220013 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 1523143562 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 1523143562 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 4454530 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 36791929 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 36791929 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 164082 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | XJDH03078 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 1G31343560 | FUEL FILTER, CARTRIDGE |